Opinie

Dodaj nową opinię / komentarz
 • Ewelina2015.12.03
  Kolejne udane wakacje w lipcu 2015 roku. U Pana Przemka byliśmy już piąty raz. Pogoda rewelacyjna. Po powrocie 2,5 Letni Syn ciągle pyta kiedy pojedziemy do Bułgarii, bo on będzie pływał w basenie. Już mamy kolejną rezerwację na rok 2016 :) POLECAM wszystkim niezdecydowanym!!!!!!!!!!!!!!
 • Gośka2014.08.03
  Witam.Byłam w Świętym Vlasie w drugiej połowie lipca 2014.Apartament 1A bardzo przyjemny.Z apartamentów blisko na plażę,do sklepów,do knajpek itd,ale w sumie dość zacisznie.Plaża piaszczysta i morze długo płytkie,a woda ciepluteńka.Jak dzieci znudzą się morzem to świetną robotę robi basen.Bardzo miły kontakt z właścicielami.Polecam to miejsce.
 • Ewelina2014.07.22
  Kolejne udane wakacje w Apartamencie 1A. Trzy tygodnie słonecznej pogody wynagradza cały rok pracy :) Wymarzony urlop. Czas myśleć o kolejnej rezerwacji. Polecam wszystkim, którzy nie są zdecydowani na wyjazd do Bułgarii. Święty Włas to wspaniałe miejsce a lokalizacja apartamentów Pana Przemka i klimat który tam panuje jest godny uwagi. Plaża, basen, sklepy, ludzie którzy zawsze służą pomocą - czego chcieć więcej???
 • Wiola2013.03.13
  Byliśmy na wakacjach u Pana Przemka w 2010 i 2011 roku. Było cudownie. Wynajmowaliśmy apartament 1A. Okazał się doskonały do wypoczynku z dziećmi. Maluchy do woli korzystały z basenu mogąc w między czasie coś przekąsić nie tracąc zbyt wiele cennego dla nich czasu :) Poznaliśmy kilka polskich rodzin a nasze dzieciaki wielu przyjaciół. Apartament komfortowo wyposażony. Poza wyżywieniem i rzeczami osobistymi musieliśmy zabrać ze sobą tylko dobre humory. Kuchnia doskonale wyposażona do przygotownania posiłków. Apartament bardzo duży - my byliśmy z mężem z trójką naszych synów i miejsca było pełno. Apartamentowiec posiada stróża 24h na dobę, teren wokół basenu sprzątany był codziennie. Bułgarzy bardzo przyjemni a ceny pozytywnie zaskakujące. Plaża bardzo czysta a morze około 5 minut drogi od apartamentu i idealne dla dzieci (płytki daleko od brzegu). Z czystym sercem polecam tego rodzaju wypoczynek dla rodzin z dziećmi (zwłaszcza mniejszymi). Może w tym roku uda nam się wrócić tutaj :)
 • Sylwia2013.02.22
  Witam, w sierpniu 2012r. byłam wraz z przyjaciółmi w apartamentach u Pana Przemysława, zajmowaliśmy 3 apartamenty i każdy z nas był bardzo zadowolony z wyposażenia i komfortu pomieszczeń, największą zaletą była bliska odległość od morza (zaledwie 100m) oraz basen na terenie apartamentów. W kontaktach z Panem Przemkiem nie ma żadnych problemów, a w naszym przypadku przyjechał do nas do Krakowa żeby podpisac umowy i przekazac klucze więc byliśmy pewni że nic na miejscu nas nie zaskoczy ... i tak właśnie było, wszystko tak jak przekazał nam właściciel i żadnych innych nieprzyjemnych niespodzianek. St Vlas jest pięknym miejscem i napewno tam jeszcze wrócimy. Pozdrawiam
 • Karp472012.12.09
  Byłem z rodziną w sierpniu na wakacjach w apartamencie u Pana Przemka, było bardzo fajnie. Wszystko zgodne z opisem na stronie. Polecam.
 • nick2012.01.31
  Było rewelacyjnie
 • nick2011.06.14
  Jesteś›my tuż po powrocie z Buł‚garii. Oczywiś›cie mieszkaliś›my w apartamencie Pana Przemka (1A). Miejsce doskonał‚e na wyjazd z dzieckiem. Pogoda rewelacyjna, niezbyt dużo turystów, niewiele samochodów. Syn mógł‚ jeździć‡ popoł‚udniami na rowerze do woli, a nam dał‚o to możliwość‡ dł‚ugich spacerów. Plaże tez dla dzieciaków doskonał‚e. Morze płytkie w dużej odległ‚oś›ci od brzegu, można rozłożyć się z wł‚asnym parasolem i rę™cznikiem tuż przy falach. Dodatkowa atrakcja (wg. miejscowych tylko do końca maja) to pł‚ywają…ce cał‚e stada delfinów. Niezapomniany widok. W miejscowoś›ci kilka placów zabaw, wiele aquaparków w bliskiej okolicy, smaczne i niezbyt drogie jedzenie w lokalnych restauracjach, bliskość‡ zabytkowych miejscowoś›ci jak Neseber, Sozopol...czego chcieć‡ wię™cej? Sam apartament komfortowy, kompleksowo wyposażony. Budynek i miejsce wypoczynkowe (basen i jego okolica) bardzo zadbane, na bieżą…co sprzą…tane. Przed budynkiem, na parkingu na stal‚e ochroniarz. Ludzie bardzo mili i przyjaźnie nastawieniu do turystów. Nie ma nad czym się™ zastanawiać‡, tylko spakować‡ się™ i jechać‡! Droga niezbyt uciążliwa, jadą…c przez Rumunię™ dodatkowo można nasycić‡ oko pię™knymi widokami (Nocleg w Rumunii tani i Ł‚atwo dostę™pny). POLECAM!
 • nickAdam2011.02.23
  Panie Przemku Był‚em w Pana apartamencie w 2010r. Był‚o super. Wszystko, co piszą… moi poprzednicy potwierdzam. Warunki pobytu bardzo dobre, urocza okolica, ciepł‚e morze widziane z okna, co tu dużo mówić‡ w tym roku jadę™ ponownie. Wielu moim znajomym dał‚em do Pana namiary i myślę™, że skorzystają… i tak jak ja będą… zadowoleni.
 • Stefan3252011.01.04
  Opinia pozytywna. Wszystko w najwyższym porzą…dku.
 • Lolek2011.01.04
  W lato 2010 spę™dził‚em z rodziną… urlop w apartamentach Pana Przemysł‚awa, podejś›cie właścicela do klientów doskonał‚e, apartamenty zgodne z opisem i zdję™ciami. Wszystko przygotowane jak należy, mił‚y kontakt, pię™kna pogoda, ciepł‚e morze, idealne miejsce na spę™dzenie urlopu w spokojnym miejscu bez zgieł‚ku kurortowego, pię™kna okolica. Chę™tnie spę™dzę™ tam kolejny urlop. Pozdrawaim i polecam
 • Anna20122010.11.29
  We wrześ›niu 2010r.skorzystał‚am wraz z rodziną… z oferty Pana Przemysł‚awa zamieszczonej w internecie. Okazał‚o się™,że był‚ to super wybór,a co najważniejsze opis miejscowoś›ci, apartamentu i wyposażenia zgodny z rzeczywistoś›cią…. Efektowny nowy budynek, komfortowe pomieszczenia, peł‚ne wyposażenie w sprzęt kuchenny, gospodarczy i wypoczynkowy. Szczerze mówią…c nie spotkał‚am takiego starannego wyposażenia w znanych mi apartamentach m.in.na Krecie, Rodos,czy w Grecji kontynentalnej. Pobyt w takich warunkach daje pełną… satysfakcję™ z wypoczynku. Do tego wszystkiego fantastyczna pogoda, zadbany basen pod oknem apartamentu, bliskość‡ piaszczystej plaży, wiarygodność‡ i solidność właściciela Pana Przemysł‚awa spowodował‚y, że miejsce to będę™ odwiedzać‡ i polecać‡ innym spragnionym udanego wypoczynku.
 • nick2010.08.10
  Kolejne udane wakacje w lipcu 2010 roku w wynaję™tym od Pana Przemka apartamencie 1A. Pochwalić‡ można nie tylko piekne miejsce, piękną… pogodę™, ale również funkcjonalny Apartament. Warto wspomnieć‡ o bardzo miłym kontakcie z właścicielem.. Polecam wszystkim.. Napewno się™ nie zawiedziecie..
 • kociadorocia2010.01.21
  W ubiegł‚ym roku byliśmy w dwie rodziny. Wynajeliś›my 2 apartamenty od pana Przemka. Bardzo nam się podobał‚o. W tym roku jedziemy również. Wyposażenie pokoi super, nowe i wszystko co opisane był‚o zgodne z rzeczywistością…. Wielkim plusem jest mał‚a odległość‡ do morza ok 120 m, basen cał‚y czas do dyspozycji. Pię™kne okolice jest co zwiedzać‡, w niedalekiej odległ‚oś›ci jest nawet restauracja z polskim menu i obsługą…. To był‚y wakacje moich marzeń„. BARDZO POLECAM !!!!!!
 • katicud2010.01.20
  W czerwcu 2009 roku wraz z rodziną… i przyjaciół‚mi, spę™dził‚am cudowne wakacje wynajmują…c Apartament od Pana Przemysława. Miejsce jest pię™kne dookoł‚a rozpoś›cierają… się™ serpentyny a tuż poniżej morze. Pokoje dobrze wyposażone z możliwością… gotowania. Wychodzą…c z Apartamentu znajduje się™ basen dla leniwych, a już poniżej zejś›cie na plaże, cóż chcieć‡ wię™cej, tylko wypoczywać‡. Gorą…co wszystkim polecam....
 • Renia11222010.01.19
  W czerwcu ubiegł‚ego roku spę™dził‚am z rodziną… cudowne wakacje w miejscowoś›ci Sv.Vlas wynajmują…c apartament od p.Przemysł‚awa. Apartamentowiec położony bardzo blisko morza pozwala spę™dzać‡ cudowne wieczory na tarasie przy szumie fal morskich. Apartamenty mił‚e, schludne i dobrze zagospodarowane. Znajdziemy tam wszystko co niezbę™dne do wypoczynku i funkcjonowania rodziny z dzieć‡mi. Polecam wszystkim.
 • nick2009.11.03
  W 2009 roku spędziliśmy naprawde udane wakacje wynajmują…c Apartament 5B od Pana Przemysł‚awa.. Apartamenty są… czyste i zadbane.. Ogromnym plusem jest możliwość‡ bezpoś›redniego wyjś›cia na taras i odpoczynku tuż przy basenie.. Polecam wszystkim którzy uwielbiają słońce i profesjonalne podejś›cie wynajmują…cego do klienta :) My tam napewno jeszcze wrócimy..